29.7.10

Wróciłam | I'm back

sharing group 6Ręka do góry, kto był ostatnio w takim miejscu, z którego wcale nie chciał wracać? To wiecie, jak się czuję.

Hands up if you’ve recently been to a place that you didn’t really feel like leaving. So you know how I feel.


under tent T - Bible introduction 3Ale staram się skupiać na tych wszystkich pięknych rzeczach, które mnie spotkały przez ostatnie dwa tygodnie. Jest tyle spraw, za które jestem wdzięczna: wprowadzenia biblijne z bratem Emilem; spotkania w grupach pełne dobrych i mądrych słów; godziny przesiedziane w kościele, z trzema czy czterema tysiącami innych ludzi, ale także w ciszy i samotności; niespodziewane koncerty organowe; śpiew; witanie nowoprzybyłych; głaskanie golden retrievera w niemiłosiernym upale; i ratowanie samiczki zięby, która przez pomyłkę wpadła do Casy.

But I’m trying to concentrate on all those beautiful things that happened to me over those two weeks. There’s so much I’m thankful for: the Bible introduction with brother Emil; meetings in my sharing group, filled with good words and wise words; the hours I spent in the church, together with three or four thousand people or on my own, in silence; the unexpected organ concerts; the singing; welcoming those who have just come; stroking a golden retriever in the incredible heat; and rescuing a female chaffinch that accidentally flew into the Casa.


in the churchA najbardziej jestem wdzięczna za ciszę, którą chłonęłam jak gąbka, żeby jak najdłużej utrzymać ją w sobie.

And what I’m most thankful for is the silence that I drank like a sponge, so that I can keep it in me as long as possible.

(więcej zdjęć tutaj)
(more photos here)

3 komentarze:

Felicity pisze...

No to witamy z powrotem:)Tu się niewiele wydarzyło i niewiele zmieniło, ale też jest miło:)

CU@5 pisze...

Brakowało Twoich postów. Cieszę się, że wypoczęłaś i miałaś tyle pozytywnych wrażeń. Zapraszam do mnie na Candy, szkoda by było jakbyś przegapiła:)

Anonimowy pisze...

Dajdo, wróciłaś...:* J.ajo

generated by sloganizer.net