1.8.09

Prawie jak Boże Narodzenie | Feels like Christmas

O matko, na pewno już wiecie, ale i tak wam powiem: Jared Flood wydaje książkę ze swoimi projektami! Są takie piękne, że zupełnie się zakochałam. Mają w sobie to, co najbardziej lubię w sztrikowanych ubraniach (chociaż trudno byłoby mi określić, co to dokładnie takiego). I zdjęcia są cudowne, niemal można dotknąć tej wełny.

My goodness, I’m sure you already know but I’ll tell you anyway: Jared Flood is having a pattern book published! I’m absolutely in love with the patterns, they are just so beautiful, somehow they are just what I like about knitwear (although I’m not really sure what that is). And the photos are amazing, it’s almost as if you could touch the wool.

Na pewno w mojej szafie znajdzie się miejsce przynajmniej na niektóre z tych ślicznych sweterków i szali. I czapek i mitenek. Już wiem, co chcę pod choinkę!

I’m sure there’s room in my wardrobe for at least some of these gorgeous sweaters and shawls. And hats and mittens. I know what I want for Christmas!

2 komentarze:

Brahdelt pisze...

Ach, to stąd są te wszystkie piękne projekty, które co chwila ktoś dorzuca do "ulubionych" i "kolejki" na Ravelry!...

Lycopodium pisze...

Wow! Te projekty są rzeczywiście wspaniałe :) Dzięki za cynk ;) Też chętnie bym sobie zrobiła w tym roku na zimę jakieś wyszukane mitenki a fakt, że facet (Jared?) ma talent.

generated by sloganizer.net